PolskiEnglishDeutsch

AKTUALNOŚCI
NASZE DZIECI
ZADANIA
STATUT
KONTAKT
FOTOGALERIA
KSIĘGA GOŚCI
LINKI

NASZE DZIECI

Szymek Wirkus - nowotwór złosliwy Neuroblastoma III/IV st.
Tak o Szymku napisała jego mama: Przy porodzie był tata, babcia Ela, która jest pielęgniarką, lekarz i trzy położne. Nic nie wskazywało na  (...)
Agatka Warsińska - Niewidoma, Dziecięce Porażenie Mózgowe, Niedokrwistość Hemolityczna
Agatka Warsińska z Chojnic urodziła się 1 września 2r. jako 6-miesięczny wcześniak. Uratowano ją, ale zbyt dużo tlenu w inkubatorze spowodowało odklejen (...)
Nikodem Chmielowiec-Dziecięce Porażenie Mózgowe, retinopatia wcześniacza
align="left">Nikuś urodził się 27.02.2007r. na trzy miesiące przed planowanym terminem. Ważył zaledwie 1,5kg, mierzył 42cm. Dobrze radził sobie z oddyc (...)
Oliwier Kaminski - Zespół FAS, RAD
Oliwier Kaminski-urodził sie 3 grudnia 2006 roku. Jeszcze w łonie matki był narażony na toksyczne działanie alkoholu na jego mózg. Efektem czego (...)
Hubert Bujak-zanik nerwów wzrokowych
Mama Huberta opisuje przebieg choroby synka: "Kwiecien 2008-7-go o godz 15.25 urodził nam się piękny , zdrowy synek.9 p.A (...)
Julia Lipska - Zespół Rassmusena
align="left"> Julia urodziła się 11.07.1998r w Chojnicach. Do kwietnia 2006 roku była dzieckiem zdrowym, żywym i bardzo e (...)
Oliver Pik-przepuklina oponowo-rdzeniowa, refluks pęcherzowo-moczowy.
Oliver urodził się 31.01.2011r w Chojnicach w terminie wyznaczonym przez lekarza prowadzącego. Ważył 3160 i mierzył 55 cm dostał 9 punktów Apg.  (...)
Kamila Kapłanowska-stan po wypadku, proteza nogi
Kamila Kapłanowska siedemnastoletnia śliczna dziewczyna straciła nogę na początku sierpnia 2011r. Trafiła na trzytygodniową rehabilitację do Bydgoszczy (...)
Klaudia Folehr-stwardnienie guzowate, padaczka lekooporna, odżywiana pozajelitowo
Klaudia Folehr urodziła się 20 grudnia 2005 r., jako "niby" zdrowe dziecko. Dostała nawet 10 punktów w skali Apgar. Niestety Nasza rad (...)
Kacperek Tomaszewski-nowotwór złośliwy mózgu: Medulloblastoma IVst. komory mózgu. Wodogłowie.
>Mam na imię Kacper, kilka dni temu obchodziłem swoje pierwsze urodziny. Jestem
Natalia Labudda- Nowotwór złośliwy kości strzałkowej prawej, Mięsak EWINGA
Natalia Labudda uczennica 6 klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach Natalia urodziła się 01.09.2r. w Wejherowie. Była dzieckiem z (...)
Kacper Brunka-skrócenie kończyny dolnej
  Kacperek Brunka urodził się 07.07.2007r. Przyszedł na świat w 37 tyg. ciąży, ważył 3060, dł. 53cm. Był małym śmieszkiem od samego urodzenia... do (...)
Strony Internetowe Chojnice